Willkommen :)


HONORUJEMY BONY TURYSTYCZNE!

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do willi znajdującej się w samym centrum Szklarskiej Poręby. Obiekt położony jest w miejscu pozwalającym na dogodny dostęp do znajdujących się nieopodal obiektów sportowych i rekreacyjnych ( boisko, tor saneczkowy, park linowy, plac zabaw dla dzieci Esplanada, wyciąg orczykowy Dolina Szczęścia ). Ze wszystkich okien rozpościera się piękny widok na panoramę Karkonoszy i centrum miasteczka. Oferujemy miejsca noclegowe w pokojach z pełnymi łazienkami.

Do Państwa dyspozycji pozostają także sala kominkowa z pomieszczeniem wyposażonym w lodówki, mikrofalówke, czajniki, zmywarkę, sztućce, zastawe stołową. W obiekcie znajduje się kącik wypoczynkowy, narciarnia, pomieszczenie do przechowywania rowerów oraz miejsca postojowe w posesji. Pokoje o powierzchni od 12 do 30m.

Odległości

Dworzec PKP - 0,5 km

Dworzec PKS - 0,5 km

Plac Radiowej Trójki - 0,3 km

Wyciąg na Szrenice - 1 km

Esplanada - 0,2 km

Park linowy - 0,2 km

Wyciąg orczykowy - Dolina Szczęścia - 0,5 km

Kościół - 0,5 km

Sezon grzewczy od 01.10 do 30.04.

Artykuły o regionie


Wille w centrum Szklarskiej Poręby

Choć podczas urlopu nie siedzimy wyłącznie w wynajętym pokoju i chcemy zobaczyć jak najwięcej, to jednak wybór noclegu jest istotny. Wille w centrum Szklarskiej Poręby to bardzo dobry wybór zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Z Willi Mona na przykład dostaniemy się w każde miejsce, ponieważ lokalizacja obiektu gwarantuje nieduże odległości do najważniejszych punktów w mieście. Poza przytulną atmosferą wille często oferują wyżywienie, co jest dużym ułatwieniem przy kilkuosobowej rodzinie. Ponadto przy takim obiekcie znajduje się zazwyczaj parking, sporo ogrodzonego zielonego miejsca czy grill. Wiele tego typu obiektów zgadza się również na pobyt zwierzaka, który spędza wakacje razem z właścicielami. Obecnie niemal każdy obiekt noclegowy oferujewięcej

Sie finden bei uns


  • Sehenswürdigkeiten

  • TV

  • Wifi

  • Parkplatze

Standort